Kletba - ulehčení od nemoci

15. prosince 2009 v 22:48 | Lutero |  Kletby
U této kletby je to celkem komplikované, ve většině nemocí jste vysílení tak nebude mít ani kletba sílu, buď musí někdo klít Vás nebo u sebe musíte mít nějaký hodně dobytý kámen ( na tohle doporučuji onyx ) a z něj čerpat energii ( držíte nad ním ruku a po doušcích si představujete jak z něj dostáváte energii.


Lehněte si, maximálně se uvolněte, až téměř neucítíte končetiny ( kdo to neumí, tak jen se natáhnete, a s končetinami přestanete hýbat, prostě je vypnete ). ( Pod pravou rukou máte kámen ) představujete si svůj krevní oběh po celém těle a jak vám v krvi proudí čistý kyslík ( v pokoji bych doporučoval před zákrokem otevřít okno a vyvětrat, pokud bydlíte někde u silnice kde není příliš čistý vzduch tak je na Vás jak si poradíte ). Budete myslet na kyslík a na krev jak se plní energií a kletbou a vyřknete:

Mé tělo, má mysl, moje nemoc nemá smysl.
Ta duše se světlem naplní, to srdce sílou bude vzkvétat,
teď vyjmi z jeho znamení, mocné to uzdravení,
on mi moc svou propůjči k síly zdraví pochopení.

Tahle kletba může z někoho nebo z toho kamene vysát sílu skoro až na doraz tak za případné úrazy u omdlévání někoho kdo Vám pomáhal nejsem zodpovědný. ( Pokud chcete sílu čerpat z někoho - ovšem z jeho souhlasem - tak místo kamenem v dlani držte jeho dlaň ) Tato kletba má ulehčit od nemoci, taky nemusí fungovat nebo Vás může nemoci zbavit.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama