Čarodějnická kolébka

26. prosince 2009 v 0:12 | Lutero |  Astrální cestování
Utlumování fyzických smyslů vnějšími prostředky není nic nového. Celá staletí se arabští dervišové zavěšovali na provazech přivázaných kolem zápěstí. Hindové seděli dny, týdny nebo dokonce měsíce v pozici lotosu a příslušníci čarodějnického kultu používali na oddělování vědomí od fyzična zařízení známé jako ,,čarodějnická kolébka".

Č. kolébka má několik obdob ( dvě jsou na ilustracích ).
Všechny mají shodnou základní funkci - izolovat člověka od jeho fyzického prostředí a znemožnit mu fyzický pohyb. Za těchto podmínek je vědomí uvolněno z tělesných pout a svobodně se toulá mimo fyzický horizont. ( mezisférní cestování )
Jak je znázorněno ( obr. 8.2 ), v první kolébce je osoba zabalena jako mumie do rubáše z kůže nebo látky. Paže má svázané obdobně jko u svěrací kazajky. Kožené popruhy drží tělo v železném rámu, zatímco kožená kapuce brání ve vidění a slyšení. Hlava je udržována koženým popruhem nebo železným poutem, jak je ukázáno na obrázku. Kolébka je zavěšena na jednoduchém provaze, takže se může volně houpat a otáčet. To způsobuje naprostou dezorientaci ve vztahu k zemi.


Druhou obdobou ( obr. 8.3 ) je zavěšení na kožených rukávech. Kožený obal byl podšit kožešinou ( moderní verze používají pěnovou gumu ) pro lepší pohodlí. Tyč je zavěšena na jednoduchém popruhu opět proto, aby bylo dosaženo dezorientace ve vztahu k zemi. Všiměte si, že v obou případech je páteř držena rovně. Kolébka vyvolává nejen smyslnou izolaci, která pomáhá osvobodit vědomí, ale také pomáhá projekci vědomí mimo fyzické tělo - astrální projekci. ( popřípadě mezisférní či sférní, Astrál - není zde na této rovině )
Není potřebné, ani se nedoporučuje, aby člověk za normálních okolností používal kolébku. Takové zařízení lze použít za přísného dohledu někoho, kdo se dobře vyzná v jejím používání.


Mé poznámky: tento způsob nedoporučuji poněvadž je to uspěchání a kdo se má do mezisféry nebo do Astrálu dostat tak se mu to jednou zničehonic prostě povede i bez utlumování smyslů. Podle mého názoru je lepší holdovat klasickému způsobu uvolnění, poněvadž kdo je zasvěcenný ví že se někdy do sféry v danný okamžik prostě musí dostat a je v prdeli když se naučí na kolébce.

Pokud jste jen zvědavý a chcete to zkusit a JSTE SI JISTÍ ŽE NIC NEUSPĚCHÁVÁTE tak si zajistěte ochranu ( nějaký dobytý šutr, dobytý pentagra ) lehněte si, uvolněte se ............
Upraveno z knihy Velká učebnice magie a čarodějnictví od R. Bucklanda
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama