Astrální cestování

12. prosince 2009 v 20:17 | Lutero |  Astrální cestování
Co to je ?
Širokospektrý pojem, prakticky moment kdy něco jako duše ( nebo přímo duše či část duše, ještě je možnost že jen oči ) opustí tělo a pohybuje se v jiných rovinách ( sférách, mezisférách, ještě nějakých jiných světech a dokonce i ve vlastní fantasyi, ale to už se může křížit s lucidním sněním, možná i mezi dimenzemi )

Rozdělení

Ačkoliv i v tomto pojmu je mnoho neshod tak se to pokusím uspořádat na:

MC - mezisférní cestování
SC - sférní cestování
AC - Astrální cestování

Mezisférní

Tohle je nejčastější náhražka pro pojem Astrální cestování s velkým A. Stává se to když sedíte nebo ležíte, přestanete ,,myslet" zkrátka máte na chvíli pročištěnnou hlavu a z ničehonic ,,vyletíte" ze svého těla ven ( v tomto případě můžou ,,vyletět" jen ,,oči", jedná se o neúplný proces, kdy se nedělo to co mělo nebo je to většinou kvůli Vám samotným . Hodně často se stává, že se ještě chvíli nad svím tělem ,,vznášíte" a to i podle toho do jaké mezisféry se dostanete. Po tom co vyletíte, se může stát několik věcí, buďto po ,,odchodu" ze svého těla budete stále na místě nebo budete na místě a bude to tam ,,jiné" anebo budete uplně někde jinde a ještě je tu jedna možnost že Vás rovnou něco nebo někdo zabije bo napadne. Můžete se dostat do mnoho mezisfér a v mnoha Vás tam může něco napadnout nebo se tam můžete s někým nebo něčím setkak a poklábosit, podle toho co/kdo to bude. Můžete se tam setkat i se známím pokud bude zrovna v té samé mezisféře a blýzko Vás.Sférní

Jedná se o cestování mezi sférami nazývanými Astrál, Amaranth, Nebe, Peklo................ ( Peklo a Amaranth bych nedoporučoval jestly chete žít ). Kdy se vám to stává ? skoro nikdy, pokud Vás tam někdo nebo něco záměrně nedostane nebo to není osudem. Patří pod to i Astrální cestování.Astrální
Konečně se dostáváme k výrazu ze ketrého lidi udělali MC. Když se Vám povede AC oběvíte se před velkou branou a je jen na Vás pokud jí dokážete projít nebo spíše na osudu jestly to dokážete ;-), pak navštívíte místo zvané Astrál. A o většině věcí co tam uvidíte nebo uděláte se nesmí mluvit. Astrál je mocnost Boha, ale i zde na Vás číhá nebezpečí.

Jak se bránit ?
Nejlépe je mi na krku dobitý pentagram nebo v ruce nějaký kámen.... nejlépe buď ten který patří k Vašemu znamení nebo ten, u kterého cítíte že je vhodný. ( kameny jako např. ametyst, citrín, křišťál, onyx, tyrkys, obsidian atd...... )
Dá se i talismany či amulety nebo nějakým kouzlem ale téměř všech obraných energií máte omezeně tak nejlepší obrana je útěk.
Může Vás zde chránit i Váš Strážný pokud nějakého máte. Kdo je hodně dobrý tak si tam dokáže vytvořit i zbraň nebo pokud umí pracovat s energií tak se může bránit nebo útočit energií.Jak se vrátit ?
potíž bývá spíše se nevrátit xD, pokud Vás tam nic nezabije tak se vrátíte vždy myšlenkou nebo prostě do těla zpět ,,vletíte". Mezi ,,duší" a tělem je tvz. ,,stříbrnná šńůra či špagát" nazývejte si to jak chcete která se nepřetrhne ( pokud Vás něco nebo nekdo nezabije a ještě by šla přetrhnout nějakým kouzlem ze strany lidí, pokud se tak stane, fyzické tělo umírá a Vy budete po smrti... co se bude dít po tom.... hodně možností ;-)

Poznámky:
- zranění si s sebou odnášíte do reálu
- pozor na vodu
- pozor na nárazy a pády
- pozor na nevědomost
- doporučuji na nic nebo na nikoho neútočit
- trpělivost se zkoušením
- při zkoušení nesmíte mít nic zkříženého
- rovnátka nevadí
- pokud možno nečíst parametry v kolik hodin to jde nejlíp atd.
- při zkoušení nebýt unavený
- nejlepší při cvičení je když Vám nic nesvítí do očí, pokud možno co nejméně světla
- doporučuji něco na obranu
- můžete s tama s sebou brát předměty, vezmete předmět, pevně ho v ,,ruce" sevřete a budete chtít zpět i s tím předmětem a máte ho s sebou doma
- nezmiňovat se o cestování před nikým a to ani o magii samotné, častá chyba
-jestly je s Váma někdo v místnosti tak se Vám to pravděpodobně nepodaří


Jak na MC ?
Lehněte si na záda, co nejvíc se uvolněte, pokud možno tak aby jste necítili končetiny a mějte čistou hlavu čili na nic nemyslet. Měly by jste vyletět hlavou. Nepropadat se!!!!! mohlo by Vás to hodit někam dolů.

Jak na AC ?
Představujete si jak jdete k houpačce, houpete se a až jste rozhoupaní tak se pusťte. Mělo by Vás to hodit před bránu. Při tom musíte vše do detailu a pomalu + trpělivě vnímat. A při tomhle sedět.

Jak na SC ?
jelikož AC patří pod SC nebudu tyhle ostatní návody zdělovat jednak kvůli nebezpečí, druhak že nesmim a jinak že to ani není vhodné a stejně to všichni víte jen si to musíte uvědomit.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama